22 kwietnia odbędzie się VIII Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Michałowice. Rozgrywki zostaną przeprowadzone w hali sportowej ZSO im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie k. Pruszkowa. Rywalizacja będzie toczyć się w trzech kategoriach: Młodzik (8-12 lat), Junior (13-18 lat) oraz Open. Zapisy przyjmowane są do piątku 20 kwietnia. Szczegóły wydarzenia zamieszczamy poniżej:

 

VIII WIOSENNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY MICHAŁOWICE

1. Turniej odbędzie się w hali sportowej ZSO im.Marii Dąbrowskiej w Komorowie (koło Pruszkowa) dnia 22.04.18r (niedziela) – początek o godz.: 10:00.

2. Uczestnicy zgłaszają się do dnia 20 kwietnia 2018r. (uwaga: jest to termin ostateczny, po 20 kwietnia b.r. i w dniu turnieju nie przyjmujemy zapisów).

3. Rozgrywki zostaną przeprowadzone w trzech kategoriach, gry pojedynczej:
– kategoria 8 – 12 lat (młodzik)
– kategoria 13 – 18 lat (junior)
– kategoria „Open”

4. Mecze rozgrywane są w systemie : do 3-ech wygranych setów.

5. Każdy set punktowany jest do 11-u punktów.

6. O zwycięstwie decyduje wygrany mecz, zawodnik przegrywający odpada bądź rywalizuje dalej (w zależności od przyjętego systemu rozgrywek, który zostanie ustalony bezpośrednio w dniu turnieju – zależnie od liczby uczestników).

7. Zwycięzcy otrzymują pamiątkowe statuetki oraz atrakcyjne nagrody.

8. Organizatorzy – sekcja tenisa stołowego UKS „Komorów”.Zgłoszenia uczestników do dnia 20.04.18 r.  osobiście do p. Marcina Jagiełło bezpośrednio na hali podczas zajęć poniedz.-czwartkowych lub telefonicznie pod nr tel. 606-363-993

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *