Serdecznie zapraszamy do wzięciu udziału w „Charytatywnym Turnieju Tenisa Stołowego”, który odbędzie się 3 czerwca (niedziela) w sali Holi Gym&Fitness przy ulicy Młodzieżowej 1. Tego dnia będziemy rywalizować przy pingpongowych stołach, lecz zachowamy przy tym rodzinną i sportową atmosferę, a wszystko w jednym celu – wsparcie w chorobie dla Olka Gratunika.

Turniej odbędzie się w trzech kategoriach:

godz. 09:30 – rocznik 2007 i młodsi

godz. 09:30 rocznik 2003-2006

godz. 12:30 – Open (wszyscy chętni)

Zapisy do każdej kategorii będą przyjmowane w dniu zawodów przy stoliku sędziego głównego do 30 minut przed rozpoczęciem danej kategorii.

 

O godzinie 12:00 odbędzie się licytacja koszulek reprezentantów Polski w tenisie stołowym – Natalii Partyki oraz Pawła Fertikowskiego !!!

Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, o których będziemy na bieżąco pisać w kolejnych postach w wydarzeniu na facebooku. Prosimy wszystkich o zapoznanie się z komunikatem organizacyjnym, gdzie wyjaśnione są wszystkie kwestie regulaminowe i organizacyjne, a także można znaleźć szczegółowy program zawodów.

Oczywiście cały dochód z turnieju, licytacji oraz zebrane przy tej okazji pieniądze do puszek zostaną przekazane na leczenie Olusia. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w turnieju. Jeśli ktoś nie może złapać rakietki i zagrać to serdecznie zapraszamy do przyjścia na salę, dopingowania i spędzenia z nami wspólnie tego dnia.

Już teraz SERDECZNIE DZIĘKUJEMY wszystkim osobom, które zdecydowały się wesprzeć nasze wydarzenie, a poprzez to również Olka. Wkrótce przedstawimy wszystkich, którzy wsparli nas w organizacji!

 

Sponsorzy:

Marcin Ozdarski, Radny Powiatu Nowodworskiego

Agnieszka Kowalska, Radna Miasta Nowy Dwór Mazowiecki

Modest

Mazowiecki Bank Spółdzielczy

Holi Gym&Fitness

Cukiernia „Torty Prawdziwe”, która zadba o słodki poczęstunek dla zawodników podczas trwania zawodów

Piekarnia „Kołacz”, która zadba o słony poczęstunek dla zawodników podczas trwania zawodów

 

Partnerzy medialni:

Regionalny Portal Sportowy NoToSport

Gazeta Nowodworska

Organizatorzy

Komunikat organizacyjny

 

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *