Zamieszczamy kompletne wyniki z 38 i 39 Grand Prix Spójni Warszawa oraz linki do klasyfikacji generalnych.

 

38 Grand Prix Spójni Warszawa

Kategoria OLDBOY MŁODSZY:

1 Zajcew Igor
2 Dousa Konrad
3 Sikorski Jerzy
4 Usenko Oleg
5 Łysiak Mariusz
6 Wronowski Tomasz
7 Nielsen Finn
8 Waszelewski Janusz
9 Sitkiewicz Adam
10 Wachol Wojciech
11 Kubisiak Miroslaw
12 Mrowiński Janusz
13 Grzybowski Marek
14 Sadowski Stanisław
15 Gałązka Marek
16 Cieślicki Wojciech
17-24 Kostoń Krzysztof
Pawlak Krzysztof
Gohling Władysław
Kaczanowski Stanisław
Zgudka Edward
Kamiński Ireneusz
Perzyna Zbigniew
Pańko Adam
25-32 Janiszewski Stanisław
Undra Grzegorz
Zychowicz Karol
Fuglewicz Jan
Sotek Leszek
Danowski Józef
Manea Dan
Paszkowski Andrzej
33 Szewczyk Mirosław

 

Kategoria OLDBOY STARSZY:

1 Sadowski Stanisław
2 Kostoń Krzysztof
3 Nielsen Finn
4 Kubisiak Mirosław
5 Sotek Leszek

 

Kategoria OPEN:

1 Kłosiński Adam
2 Michalski Paweł
3 Jar Maciej
4 Buchalski Antoni
5 Cymerman Mateusz
6 Słomkowski Marek
7 Spilaszek Krystian
8 Klepko Jan
9 Piesio Andrzej
10 Łysiak Mariusz
11 Wiszniewski Paweł
12 Vu Xuan That
13 Kalinowski Mateusz
14 Gradek Piotr
15 Michalski Michał
16 Klipakow Andriej
17-24 Kęsicka Julia
Sakowicz Szymon
Sakowicz Łukasz
Sotek Leszek
Klonowski Grzegorz
Maksimow Aleksander
Dawidko Robert
Szulecka Renata
25-32 Marzec Henryk
Turlej Łukasz
Kłosinski Filip
Świderski Mateusz
Więcek Bartosz
Laskowski Jerzy
Pobudzian Klaudiusz
Potasznik Joanna
33-36 Baradziej Krzysztof
Kociszewski Dawid
Wierzchowski Kamil
Białobrzeski Antoni

 

39 Grand Prix Spójni Warszawa

Kategoria OLDBOY MŁODSZY:

1 Wróblewski Ireneusz
2 Sikorski Jerzy
3 Zajcew Igor
4 Kostoń Krzysztof
5 Zawadzki Marek
6 Sitkiewicz Adam
7 Antczak Zbigniew
8 Jarońko Mieczysław
9 Łysiak Mariusz
10 Malinowski Rafał
11 Sotek Leszek
12 Mrowiński Janusz
13 Kubisiak Miroslaw
14 Malinowski Jacek
15 Paszkowski Andrzej
16 Osiński Wojciech
17-24 Waszelewski Janusz
Cieślicki Wojciech
Gohling Władysław
Kaczanowski Stanisław
Janiszewski Stanisław
Undra Grzegorz
Papis Grzegorz
Rudnik Małgorzata
25-30 Perzyna Zbigniew
Pańko Adam
Szewczyk Mirosław
Kasprzak Sylwester
Frątczak Jacek
Staśkiewicz Sławomir
Smuga Robert

 

Kategoria OLDBOY STARSZY:

1 Kubisiak Mirosław
2 Sotek Leszek
3 Kostoń Krzysztof
4 Jarońko Mieczysław
5 Waszelwski Janusz

 

Kategoria OPEN:

1 Michalski Paweł
2 Pławski Grzegorz
3 Klepko Jan
4 Buchalski Antoni
5 Kalinowski Mateusz
6 Rutkowski Sławomir
7 Cymerman Mateusz
8 Słomkowski Marek
9 Ziemiański Wiktor
10 Wiszniewski Paweł
11 Piesio Andrzej
12 Sakowicz Mateusz
13 Truszewski Bartłomiej
14 Zawadzki Marek
15 Kępa Adam
16 Gontarski Daniel
17-24 Jar Maciej
Łysiak Mariusz
Kęsicka Julia
Laskowski Marek
Menich Jarosław
Jurzyk Radosław
Kozielski Grzegorz
Usenko Oleg
25-32 Gradek Piotr
Sakowicz Szymon
Sakowicz Łukasz
Klonowski Grzegorz
Ziółkowski Paweł
Ocipka Kamil
Ocipka Dominik
Mamaj Rafał
33-40 Marzec Henryk
Świderski Mateusz
Baradziej Krzysztof
Siestrzeńcewicz Piotr
Stępień Krzysztof
Dousa Konrad
Wilczyński Kamil
Prusinowski Karol
41-43 Maksimow Aleksander
Wojcieska Aneta
Prusinowski Andrzej

 

Aktualna klasyfikacja generalna OPEN

Aktualna klasyfikacja generalna OLDBOY MŁODSZY

Aktualna klasyfikacja generalna OLDBOY STARSZY

 

(Fot. Mirosław Kubisiak)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *